Algemeen (4)

De Wet

Dagelijks bestuur Opperhoofdman:¬†Harry Vanderhenst (harry.vanderhenst@telenet.be) Griffier: Jo Boenders (joboenders@telenet.be) Penningmeester:¬†Ludo Michiels (ludomichiels1@telenet.be) Dekens 1ste Deken landjuweelcyclus: Jos Van Loo (vanloo.jos@telenet.be) 2de Deken feestelijkheden: Leo Struyven (leo.struyven@gmail.com) 3de Deken ledenbestand: Patrick Arnouts (patrickarnouts@gmail.com en hgkleden@gmail.com) Keizers Luc Fleerackers (luc.fleerackers@pandora.be) Jan Van Hasselt (janvanhasselt@live.be) Landjuweelhouder Fons Van…

Lees meer

De gilden

Slapende gilden Deze gilde zijn slapende. Zij kunnen in de toekomst opnieuw actief worden. 9. Sint-Sebastiaansgilde van Herselt de oude 13. Sint-Sebastiaansgilde van Hoogstraten 16. Sint-Sebastiaansgilde van Kapellen 32. Sint-Barbaragilde van Mol 38. Sint-Antoniusgilde van Retie 53. Sint-Sebastiaansgilde van Viersel 55. Sint-Barbaragilde van Vorst…

Lees meer

De Knaap

Recentste nummers Bekijk hier de recentste nummers van De Knaap. Bekijk hier het digitaal archief van De Knaap (jaargangen 1966-1999). Een organisatie die degelijk wil werken moet het contact met de leden onderhouden door hen zogoed mogelijk te informeren. In september 1965 zag de Hoge…

Lees meer